mgr Borys Witkiewicz fizjoterapeuta

mgr Anna Rajtar-Zembaty

Absolwentka Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorantka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ. Obecnie w trakcie 4-letniej specjalizacji z psychologii klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

 

Jej główne zainteresowania obejmują: diagnozę i terapię neuropsychologiczną oraz neuropsychologię wieku podeszłego. Zajmuje się diagnozą i rehabilitacją neuropsychologiczną szeroko rozumianych procesów i funkcji poznawczych m.in.:

  • zaburzenia funkcji wykonawczych
  • zaburzenia emocji i zachowania
  • zaburzenia uwagi i pamięci
  • zaburzenia procesów percepcji i orientacji
  • zaburzenia funkcji językowych

 

Autorka publikacji naukowych  z zakresu neuropsychologii. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu diagnozy neuropsychologicznej oraz konferencji z zakresu neuronauki.

 

mgr Borys Witkiewicz fizjoterapeuta

Edyta Bojarska

Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W czasie studiów realizowała ścieżkę specjalizacyjną Zdrowie i choroba. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych obejmuje diagnozę i rehabilitację neuropsychologiczną osób z uszkodzeniami centralnego układu nerwowego.

Od 2012 roku czynnie uczestniczy i współtworzy projekty mające na celu aktywizację i rehabilitację poznawczą seniorów i osób, które doznały uszkodzenia centralnego układu nerwowego w wyniku wypadku lub choroby. Na co dzień pracuje głównie z pacjentami po udarach mózgu na oddziale wczesnej rehabilitacji neurologicznej.

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies.