Lista POZ-ów uczestniczących w projekcie „Poprawa jakości usług medycznych w wybranych przychodniach POZ z terenu województwa małopolskiego i podkarpackiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:

 1. Centrum Medyczne 4M Sp. z o.o. (przychodnie w Krakowie przy ulicy Borkowskiej 25B/U1, przy ulicy Krowoderskiej 17 oraz w Bodzanowie 412 k. Wieliczki)
 2. NZOZ NOWA REHABILITACJA (przychodnia w Krakowie przy ulicy Komuny Paryskiej 24)
 3. NZOZ REMED Jarosław Zachara w Borzęcinie 87B
 4. SPZOZ w Brzesku (przychodnie w Brzesku przy ulicy Tadeusza Kościuszki 68 oraz przychodnie w Jadownikach przy ul. Środkowej 2, w Uszwi 20 i w Woli Dębińskiej 172)
 5. NZOZ Praktyka Grupowa Pediatryczno-Internistyczna Lek. E. Bałuk-Syrek &A. Krzywoń Sp. z o.o. (przychodnie w Krzczonowie 215 i w Skomielnej Czarnej 415)
 6. PRZYCHODNIA RADZISZÓW Tomasz Bednarz, Anna Bednarz Spółka Cywilna w Radziszowie przy ulicy Szkolnej 15
 7. NZOZ „ZDROWIE” S.C. Dorota Stachura-Biedroń, Maria Kolczyńska-Czepiec w Rudawie przy ulicy Antoniny Domańskiej 24
 8. NZOZ „CERTUS” filia w Myślenicach (przychodnia w Myślenicach przy ulicy Władysława Jagiełły 1)
 9. Przychodnia Lekarska DIAMED Sp. z o.o. (przychodnia w Trąbkach 430 k. Wieliczki)
 10. Centrum Medyczne MEDYK Sp. z o.o. Sp. k. (przychodnie w Rzeszowie przy ulicy Henryka Siemiradzkiego 4, przy ulicy Leopolda Lisa-Kuli 9 D, przy ulicy Tadeusza Rejtana 53 oraz przychodnia w Boguchwale przy ulicy Przemysłowej 2 C)
 11. NZOZ „SOKRATES” (przychodnie w Rzeszowie przy ulicy Henryka Siemiradzkiego 4, przy ulicy Granicznej 4B, przychodnia w Niechobrzu 795 oraz przychodnia w Zgłobniu 67A),
 12. NZOZ PIOMAR (przychodnie w Ropczycach przy ulicy Ks. Michała Siewierskiego 6, przy ulicy Parkowej 1 oraz w Wielopolu Skrzyńskim 260),
 13. NZOZ VITA s. c. (przychodnie w Miejscu Piastowym przy ulicy Dworskiej 14, w Rogach 297 oraz w Jasionce 1)

 

Projekt „Poprawa jakości usług medycznych w wybranych przychodniach POZ z terenu województwa małopolskiego i podkarpackiego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies.