Spine Cor System

Gorset SpineCor jest dynamicznym gorsetem korekcyjnym do leczenia skolioz idiopatycznych oraz kyfoz, który daje możliwość korekcji lub stabilizacji skoliozy i kyfozy. Stosowany jest już od poziomu 20° kąta Cobb'a ( +/- 5° ). Całość systemu stanowi gorset wraz z określonym ruchem korekcyjnym, w jakim ustawia on pacjenta w czasie noszenia. Dodatkowo zalezane jest wykonywanie specjalnie dobranych ćwiczeń korekcyjnych. 

  • Gorset SpineCor koryguje bądź stabilizuje skrzywienia boczne kręgosłupa oraz rotację kręgów, ale także zabezpiecza prawidłową ruchomość oraz wzrost kręgosłupa, pozwalając jednocześnie na zachowanie normalnej codziennej aktywności pacjenta, w tym - co bardzo ważne - na aktywne uprawianie sportu, tańca itp.
  • Jest gorsetem o wiele wygodniejszym od gorsetów sztywnych. Niewidoczny w noszeniu pod ubraniem - nie wystaje spod odzieży ani nie ogranicza ruchów pacjenta.
  • Konstrukcja i sposób działania gorsetu SpineCor zwiększają akceptację pacjenta dla całego procesu leczenia i jego stosowanie się do zaleceń lekarskich.

Więcej informacji na stronie www.maxmed.com.pl

 Spine cor system kraków nowa rehabilitacja

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies.