W naszym Centrum zajmujemy się chirurgią stomatologiczną, implantologią oraz stomatologią zachowawczą. W zakres stomatologii zachowawczej wchodzą także: leczenie kanałowe, kosmetyczna odbudowa złamanych zębów, rekonstrukcja zęba wypełnieniem kompozytowym i odbudowa zęba po leczeniu kanałowym. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Wykonujemy także nowoczesne zabiegi higienizacyjne. Zajmujemy się także rehabilitacją stomatologiczną.

Dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów, korzystamy z najwyższej jakości urządzeń medycznych i środków do dezynfekcji oraz nowoczesnego systemu sterylizacji narzędzi. Współpracujemy z doświadczonym laboratorium techniki dentystycznej, które zapewnia doskonałą jakość prac protetycznych. Używamy bezpiecznych środków do znieczuleń miejscowych. Leczymy stosując sprawdzone, wysokiej jakości, estetyczne materiały do wypełnień zębów.

Nasze centrum stomatologiczne jest częścią Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego NZOZ Nowa Rehabilitacja w Krakowie przy ulicy Komuny Paryskiej 24.

W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies.